Thursday, 21 July 2016
TERKINI!!! AMEEN COCO UNTUK KECERDASAN BERFIKIR
AMEEN COCO HONEY GOAT adalah minuman kecerdasan berfikir yang dirumus daripada coco terbaik dan gingko biloba serta diadun dengan susu kambing.
Pek 15 sachet x 25 gram dengan harga RM30
KHASIAT
Ia membantu untuk
1. meningkatakan daya ingatan
2. meningkatkan kecerdasan berfikir
3. menangani penyakit lupa
4. mencergaskan tubuh badan
Bahan-Bahan Utama
Koko, Coklat, Malt, Susu Kambing, Gingko Biloba, Kurma dan Badam.
INFO BAHAN-BAHAN UTAMA
KHASIAT KURMA
Buah kurma di kalangan ahli perubatan dianggap sebagai buah berkhasiat yang mampu mencerdaskan otak dan menyihatkan tubuh badan.
Menurut Pensyarah Sains Makanan, Fakulti Sains Makanan dan Bioteknologi, Universiti Putra malaysia (UPM), Prof Madya Asiah Zain, kanak-kanak digalakkan memakan banyak buah kurma kerana ia memberi khasiat dari segi proses pembesaran, sekaligus membentuk minda kanak-kanak yang sihat.
Menurut Ibnu Qayyim, kurma melahirkan anak yang penyabar, bersopan santun serta cerdas pemikirannya."
KHASIAT BADAM
Badam adalah sumber nutrisi yang membantu perkembangan minda dan meningkatkan tahap intellectual yang tinggi. Ia dianggap sebagai makanan penting untuk tumbesaran kanak kanak.
Badam mengandungi vitamin B dan protein yang sangat banyak, lebih 20 kali ganda berbanding dengan bijirin lain. Protein tenusu dalam badam membantu untuk membentuk otak yang bergeliga dan cerdas
KHASIAT GINGKO
Gingko sangat membantu untuk meningkatkan daya ingatan, kewaspadaan mental dan kewarasan mental.
Ia membantu melancarkan peredaran darah di serebrum dan pemancar isyarat saraf. menurut kajian,Gingko memberi kesan yang signifikan ke atas fungsi kognitif di kalangan penghidap Alzheimer dengan pengambilan sebanyak 120 hingga 240 miligram (mg) gingko sehari selama tiga hingga enam bulan .
Pek 15 sachet x 25 gram dengan harga RM30
KHASIAT
Ia membantu untuk
1. meningkatakan daya ingatan
2. meningkatkan kecerdasan berfikir
3. menangani penyakit lupa
4. mencergaskan tubuh badan
Bahan-Bahan Utama
Koko, Coklat, Malt, Susu Kambing, Gingko Biloba, Kurma dan Badam.
INFO BAHAN-BAHAN UTAMA
KHASIAT KURMA
Buah kurma di kalangan ahli perubatan dianggap sebagai buah berkhasiat yang mampu mencerdaskan otak dan menyihatkan tubuh badan.
Menurut Pensyarah Sains Makanan, Fakulti Sains Makanan dan Bioteknologi, Universiti Putra malaysia (UPM), Prof Madya Asiah Zain, kanak-kanak digalakkan memakan banyak buah kurma kerana ia memberi khasiat dari segi proses pembesaran, sekaligus membentuk minda kanak-kanak yang sihat.
Menurut Ibnu Qayyim, kurma melahirkan anak yang penyabar, bersopan santun serta cerdas pemikirannya."
KHASIAT BADAM
Badam adalah sumber nutrisi yang membantu perkembangan minda dan meningkatkan tahap intellectual yang tinggi. Ia dianggap sebagai makanan penting untuk tumbesaran kanak kanak.
Badam mengandungi vitamin B dan protein yang sangat banyak, lebih 20 kali ganda berbanding dengan bijirin lain. Protein tenusu dalam badam membantu untuk membentuk otak yang bergeliga dan cerdas
KHASIAT GINGKO
Gingko sangat membantu untuk meningkatkan daya ingatan, kewaspadaan mental dan kewarasan mental.
Ia membantu melancarkan peredaran darah di serebrum dan pemancar isyarat saraf. menurut kajian,Gingko memberi kesan yang signifikan ke atas fungsi kognitif di kalangan penghidap Alzheimer dengan pengambilan sebanyak 120 hingga 240 miligram (mg) gingko sehari selama tiga hingga enam bulan .
TERKINI !!!! Jus RD Tribulus Plus Durian Belanda
Jus RD Tribulus Plus Durian Belanda
Minuman Herba Berkolagen yang dirumus daripada herba berkhasiat untuk meningkatkan kesihatan ke tahap maksima, membekalkan tenaga dan meredakan pelbagai masalah kesihatan.
Disamping Kolagen dan Madu ia dirumus daripada 9 herba dan buah-buahan terbaik iaitu Tribulus, Goji, Lobata, Mirifica seterusnya Durian Belanda, Kurma, Tin & Zaitun
250 ml / rm40
Untuk order whatsap
0133890000 / 0132890000
0133890000 / 0132890000
Khasiat Jus RD Tribulus
1. Meningkatakan daya tahan dan anti bodi seluruh badan untuk menghadapi pelbagai penyakit kronik
2. Membantu Meredakan darah tinggi
3. Anti canser
4. Meredakan lenguh sendi
5. Membekalkan tenaga maksima untuk pelbagai gerak kerja seharian
6. Membantu Menurunkan paras kolestrol
7. Membantu Menangani migrain
8. Membantu Meredakan salur darah tersumbat
9. Membantu proses pemulihan pesakit stroke
10. Membantu menangani penyakit sukar tidur
11. Membantu Meredakan selsema dan demam
12. Membantu wanita menghadapi simptom menopouse
13. Membantu meningkatkan daya seksual lelaki dan wanita
2. Membantu Meredakan darah tinggi
3. Anti canser
4. Meredakan lenguh sendi
5. Membekalkan tenaga maksima untuk pelbagai gerak kerja seharian
6. Membantu Menurunkan paras kolestrol
7. Membantu Menangani migrain
8. Membantu Meredakan salur darah tersumbat
9. Membantu proses pemulihan pesakit stroke
10. Membantu menangani penyakit sukar tidur
11. Membantu Meredakan selsema dan demam
12. Membantu wanita menghadapi simptom menopouse
13. Membantu meningkatkan daya seksual lelaki dan wanita
Friday, 3 June 2016
Bedak Sejuk Sari Wangi & Sari Aloevera
Bedak Sejuk Sari Wangi rm25
Bedak Sejuk Sari Aloevera rm26
Beli 2 unit hanya rm50 free pos.
Membantu meredakan jerawat, mencerahkan kulit, menangani kulit kusam dan berminyak. Diformula menggunakan
Tea Tree Oil yang berfungsi meredakan jerawat
Black Seed Oil yang berfungsi melembabkan kulit dan mematikan bakteria
Vitamin C dan E yang menyegarkan kulit
✅✅✅✅✅
Bayaran RD boleh dibankin ke akaun RD Beauty Industries
Maybank 562834645322
Bank Islam 12029010077816
kmdn whatsap resit, amaun, produk, nama, alamat dan hp ke 0133890000 utk pos laju. RD Beauty
Bedak Sejuk Sari Aloevera rm26
Beli 2 unit hanya rm50 free pos.
Membantu meredakan jerawat, mencerahkan kulit, menangani kulit kusam dan berminyak. Diformula menggunakan
Tea Tree Oil yang berfungsi meredakan jerawat
Black Seed Oil yang berfungsi melembabkan kulit dan mematikan bakteria
Vitamin C dan E yang menyegarkan kulit
✅✅✅✅✅
Bayaran RD boleh dibankin ke akaun RD Beauty Industries
Maybank 562834645322
Bank Islam 12029010077816
kmdn whatsap resit, amaun, produk, nama, alamat dan hp ke 0133890000 utk pos laju. RD Beauty
Friday, 27 May 2016
Stokis RD Beauty
RD Beauty www.dhatiku2009.blogspot.com
HQ
0133890000
0132890000
Cawangan
0137722263 Zila
0133831236 Liza
+60192430793 Shamsul
0196863478 Hasmawi
Pemborong Kg Baru
+60167550520
Stokis RD Beauty
Kuala Terengganu 0199821236
Marang 0139381420
Dungun +601114929333
Kijal 0193638819
Kemaman 0199650352
Kota Bharu 0145182720
Tanah Merah 01117842393
Kuantan 012-2506691
Pekan 0199002425
Muazam +60139966842
Wangsa Maju 0123446790
Cheras +60122083297
Klang 0192236612
Shah Alam +60192464639
Bandar Sri Putra +60108083914
Hulu Langat 017-244 9154
Rawang +60105385850
Seremban 0133881358
Tampin 0176362946
Ipoh +60194009726
Seberang Perai +60135817407
Alor Setar 0184089687
Kota Kinabalu 0165522510
Monday, 4 April 2016
UTRUJJAH MEN; Formulasi Haruman Gaharu & Cinnamon
UTRUJJAH - men
formulasi haruman Amber + Oud (Gaharu) + Cinnamon (Kulit Kayu Manis
7 ml / rm30
UTRUJJAH for men diformulasi dengan gabungan Amber(damar), Oud (gaharu) dan Cinnamon ( kulit kayu manis ) dan dibancuh dengan Air Zam Zam dan Alcohol yang suci.
✅ Amber sebagai haruman berfungsi sebagai ejen pemulihan dan rawatan serta terapi dalam perubatan traditional
✅ Gaharu atau nama saintifiknya Aquilaria malaccensis berfungsi sebagai pengikat bau dan kaya dengan Aromatherapi yang menguatkan jasmani dan menghilangkan tekanan perasaan dan meredakan kebimbangan.
✅ Haruman Cinnamon berfungsi meningkatkan proses kognitif dan fungsi otak serta memori dan menenangkan fikiran.
UTRUJJAH for men dengan spray berharga rm30 / 7 ml
WARDI ; Haruman Rumusan Epal Merah & Bunga Teratai
WARDI 9 ml rm30
WARDI merupakan haruman yang diilhamkan daripada haruman antarabangsa Forbidden Rose yang terkenal. Aromanya tercipta daripada gabungan epal merah, lada hitam, bunga teratai, kayu cendana dan vanilla. Semburan WARDI membenihkan perasaan romantis dan sangat sesuai dipakai di waktu malam.
RD Parfume; Haruman Terapi Fizikal & Spiritual
RD Parfume menampilkan
✅ Haruman Terapi Fizikal & Spiritual
✅ berasaskan pati bunga dan herba
✅ dirumus menggunakan Air Zamzam yang mencantikkan molekul haruman
✅ menggunakan Alcohol yang suci
✅ Haruman bertahan sehingga 24 jam
✅ Suci untuk dibawa solat
✅ berasaskan pati bunga dan herba
✅ dirumus menggunakan Air Zamzam yang mencantikkan molekul haruman
✅ menggunakan Alcohol yang suci
✅ Haruman bertahan sehingga 24 jam
✅ Suci untuk dibawa solat
Untuk order boleh whatsap ke 0133890000
OMANIA; Haruman Klasik Dengan Buahan Sitrus
OMANIA 9 ml RM40
Aroma OMANIA bersifat haruman klasik yang diilhamkan seumpama haruman antarabangsa Lovely oleh Sarah Jessica Parle. Semburannya bermula dengan bau buahan sitrus yang lembut. Bau pertengahannya ialah apple martini dan orkid. Haruman asasnya pula ialah amber, kayu cedar dan kasturi putih.
RD Parfume; Haruman Terapi Fizikal & Spiritual
RD Parfume menampilkan
✅ Haruman Terapi Fizikal & Spiritual
✅ berasaskan pati bunga dan herba
✅ dirumus menggunakan Air Zamzam yang mencantikkan molekul haruman
✅ menggunakan Alcohol yang suci
✅ Haruman bertahan sehingga 24 jam
✅ Suci untuk dibawa solat
✅ berasaskan pati bunga dan herba
✅ dirumus menggunakan Air Zamzam yang mencantikkan molekul haruman
✅ menggunakan Alcohol yang suci
✅ Haruman bertahan sehingga 24 jam
✅ Suci untuk dibawa solat
Untuk order boleh whatsapp ke 0133890000
JORDANIA APPLE; Haruman Berasaskan Lemon & Epal
JORDANIA APPLE
9 ml RM40
9 ml RM40
Komposisi Haruman Jordania Apple ialah haruman sitrus segar seperti lemon dan limau diikuti dengan haruman pertengahannya ialah epal, bunga peony dan vanilla yang mengundang rasa nyaman. Ia diakhiri dengan haruman epal, cedar putih dan kasturi yang memberikan sentuhan kehangatan.
RD Parfume; Haruman Terapi Fizikal & Spiritual
RD Parfume menampilkan
✅ Haruman Terapi Fizikal & Spiritual
✅ berasaskan pati bunga dan herba
✅ dirumus menggunakan Air Zamzam yang mencantikkan molekul haruman
✅ menggunakan Alcohol yang suci
✅ Haruman bertahan sehingga 24 jam
✅ Suci untuk dibawa solat
✅ berasaskan pati bunga dan herba
✅ dirumus menggunakan Air Zamzam yang mencantikkan molekul haruman
✅ menggunakan Alcohol yang suci
✅ Haruman bertahan sehingga 24 jam
✅ Suci untuk dibawa solat
Untuk order boleh whatsapp ke 0133890000
IRANIA 01; Aroma Gabungan Limau Mandarin dan Delima
IRANIA 15 ml RM40
Aroma IRANIA bermula dengan haruman limau mandarin dan delima diikuti dengan bau buah peach dan magnolia. Aroma asasnya ialah amber, kasturi, kayu cendana dan kayu cedar. Baunya sangat lembut dan mendamaikan.
RD Parfume; Haruman Terapi Fizikal & Spiritual
RD Parfume menampilkan
✅ Haruman Terapi Fizikal & Spiritual
✅ berasaskan pati bunga dan herba
✅ dirumus menggunakan Air Zamzam yang mencantikkan molekul haruman
✅ menggunakan Alcohol yang suci
✅ Haruman bertahan sehingga 24 jam
✅ Suci untuk dibawa solat
✅ berasaskan pati bunga dan herba
✅ dirumus menggunakan Air Zamzam yang mencantikkan molekul haruman
✅ menggunakan Alcohol yang suci
✅ Haruman bertahan sehingga 24 jam
✅ Suci untuk dibawa solat
Untuk order boleh whatsapp ke 0133890000
Wednesday, 23 March 2016
Thursday, 17 March 2016
STOKIS & EJEN RD PARUME
STOKIS &
EJEN RD PARFUME
WILAYAH PERSEKUTUAN
1. Mohd Shukri Bin
Ariffin, Kompleks Jpm, Putrajaya, +60176104143
2. Noormala Pagi,
Presint 11, Putrajaya. 010-4353308.
3. Norkhamza
Zainudin, Bndr Tun Hussien Onn, 0122083297
4. Zuraidah Mohd
Yusof, Wangsa Maju, 0123446790
5. Norliza Ali, Jln
Tun Razak, 012-2837116
6. Zuraidah
A.Majid, Tmn Setiawangsa, 0122122934
7. Wan Zaiton Wan
Mustapha, Jln Ipoh,Kuala Lumpur 0126658755 @ 0173678023
8. Norafidah Binti
Ahmad, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur, 012-3677592
9. Kharita Jumal,
Kampung Baru, Kuala Lumpur 0172903711
10. Nozaimah
Mohamed, Persiaran Klcc, Kuala Lumpur +601118825332
11. Bibah Bt Jumaat,
Bandar Baru Sentul, 012-6183645
12. Nur Azureen
Binti Joe Kifli, Labuan, 01116032151
SELANGOR
13. Mashetah Binti
Abd Rahman; Kg Melayu Subang, Shah Alam, Selangor. 0134508391
14. Zarirah Binti
Zamakhsari; Seksyen 8, Shah Alam 019-2630398
15. Nur Azizah Bt
Mohd Zaidi, Seksyen 11, Shah Alam, Selangor, 0199398306
16. Siti Mariamah
Samad, Kota Raja, 0172263848
17. Zuliana
Wahab,Subang Jaya Selangor, +60123757055
18. Abd Aziz Bin
Samat, Bandar Damansara Perdana, Petaling Jaya, 0123626237
19. Haslinda
Hamzah, Kota Damansara, 019-2059627
20. Nuraini Bt
Amali; Prima Damansara, Petaling Jaya, 0174979246 / 01129125542
21. Rosmah Pawanteh;
Kota Damansara, Petaling Jaya, Selangor. 012 301 1469
22. Norliah Hasan,
Kota Damansara, Petaling Jaya, Selangor 016-3269496
23. Siti Noraini
Binti Zulkifli, Kota Warisan, Sepang, +60179747862
24. Noor Saadah Bt
Mapul, Sepang Selangor, +60137820729
25. Halimahton Sadiah Binti Abdullah, Sg Pelek, Sepang
0176859084
26. Mardhiah Nordin,
Bandar Seri Putra, Kajang,Selangor010-8083 914
27. Aminah Binti Md
Yusof; Kajang Selangor. 011 32099062
28. Zainal Bin Baba,
Semenyih Selangor, 0192115939.
29. Norhanim Binti
Kassim, Saujana Utama, Sg.Buloh Selangor , 012-2736065
30. Wan Mazirah Wan
Omar, Ukay Perdana, Ampang, Selangor Hp
0123856780
31. Shuhaida Bt Abd
Shukor, Kuala Kubu Bharu,Selangor +60192847315
32. Zurri Yati
Mohamed Rani; Bukit Sentosa , Rawang, 0126829496
33. Nor Asikin Tajul
Ariffin, Bandar Sungai Buaya, Rawang +60105385850
34. Muhammad Nur
Idris Bin Ibrahim, Bukit Beruntung, Rawang, Selangor, 0145667766
35. Zurri Yati
Mohamed Rani; Bukit Sentosa Rawang, Selangor 0126829496
TERENGGANU
36. Rohana Alias,
Wakaf Tapai, 0139381420.
37. Fatin Nadhirah
Binti Jusoh; Kuala Berang , Terengganu 0193786527
38. Kamarul Zaman,
Kg Pdg Midin; 0139286543
39. Rohani
Abd.Rahman; Kg Paloh Sg. Kiat, Kuala Terengganu 013 9303223/ 019 9137623)
40. Fahmy Bin Wan
Zakaria Kampung Duyong Besar +60139094853
41. Suzana Binti
Awang @ Mohammad Teluk Pasu, 01111005315
42. Faridah Binti
Yunoh; Kg Baru Tetambah, Belara, +60145145499
43. Nurul Hakimah
Binti Che Azemin; Kg Gong Kepas Dalam,Alor Lintang, Besut, 0135149178
44. Che Wan Hasnah
Bt Che Wan Mat, Alor Lintang, Besut 0179190720
45. Nurshafieza
Binti Mohd; Kampung Beris Lampu, Kuala Besut, +60109007017
46. Suhana Bt Mamat
@ Mat Yasin, Setiu Terengganu, 0199692437/0179191918
47. Wan Wok Bt Wan
Abdullah. Jalan Datok, Kemaman, 0179135426
48. Siti Maliana Kg
Fikri, Kemaman 0139515126
49. Nurhaizan Bt
Mehammad; Kg Mak Chili Paya, Kemaman 0179563199
50. Fatimah Salwani
Abdullah, Kijal, 0193638819
KELANTAN
51. Noor Hasmila Bt.
Hassan, Wakaf Bharu, +60139007042
52. Rosmanita Bt Kaday@Mamat,
Jalan Pengkalan Cheap, Kota Bharu, 0129567131
53. Aniza Bt Ismail,
Sk Sri Melor, Kota Bharu, 013 9039559
54. Noorkhairiah Bt
Zakaria, Bachok Kelantan, 0139007526/ 0169383984
55. Nor Habibah
Binti Husain, Rantau Panjang, Kelantan, 019-9146522
PAHANG
56. Hasanah Binti
Abu Bakar, Taman Berjaya Permai 25150 Kuantan, 0139314544
57. Noreha Abd
Malek, Sg Karang Pantai, Kuantan, 0199195095
58. Puteri Nurul
Ezzah Binti Megat Radzuan, Sri Pahang Business Centre, Kuantan 019-9888465
59. Najihah Binti
Abd Jamal, Taman Mahkota Permai, Kuantan, 0199856174
60. Rahimah Bt Md
Lazim, Menara Teruntum, kuantan 019-9607508
61. Ezzaty Bt Md
Nawawi; Sg Isap 2, Ktn Phg, 0139833007
62. Wan Rosnani Bt.
Wan Abdullah,Taman Tas Ria 2, Kuantan, +60139275120
63. Cikgu Siti
Zubaidah Mohamad, Bandar Indera Mahkota, Kuantan, 019-9453536
64. Hajah Salmah Bt
Ishak; ,Jalan Gambut Kuantan,Pahang, 0199664895
65. Jamaliah Ahmad;
Bukit Goh, +60179447679
66. Tg.Kartina
Iryani Bt Tg.Mazaman, Jengka, 0199575124
67. Siti Zuliha
Binti Adnan, Jerantut, 0179438548
68. Zaharah Bt
Latih; Muadzam Shah, Pahang 013-996 6842
69. Najah Binti
Mohamed Uyub, Kuala Rompin, Pahang 013 9665989
NEGERI SEMBILAN
70. Normah Binti
Ahmad, Kg Chenderam, Tampin N.9, 017 636 2946
71. Natrah Binti
Hashim, Sg. Gadut, Seremban, 013-3881358
72. Rosiah Abdul
Karim, Bdr Seri Jempol, +601110971630
73. Noor Sharida
Binti Shafie. Jelebu 0129741758
74. Joriah Yusoff;
Senawang, Negeri Sembilan, 0194514399
75. Mohamad; Tampin
73000 N.Smbilan +601123221769
MELAKA
76. Nainon Bt Awing;
Tanjung Kling Melaka, 0132888182
77. Asmadi Ishak,
Kem Terendak, Melaka 0198830114, +60193630473
78. Fatimah Binti
Abdullah; Klebang 76400.Melaka +60195238409
79. Ruzaini Mohamad
Yasin, Masjid Tanah, Melaka.0137811077
80. Norisah Bt
Mohamad; Masjid Tanah Melaka, 01115299722
81. Noor Al Zuraini
Binti Ahmad Mokhtar; Merlimau, 012-2791984
82. Nur Afiqah Bte
M.Fauzi; Kuala Sungai Baru,Melaka. 0192564669
JOHOR
83. Asmidar Bte
Abdullah, Skudai Johor, 0127157068
84. Siti Zainab Bte
Tukiman, Skudai Johor, +60177788649
85. Banaya Binti
Sarman. Jalan Tampoi, Johor Bahru Johor.0137992117
86. Nurhuda Binti
Abdul Samad, Parit Raja, Batu Pahat, 0137887412
87. Nazlah Bt
Tumpang, Muar/Segamat, Johor +60127566004
88. Norzian Binti
Lokman; Taman Bakri Mulia, Muar 0196411569
89. Nuraisah Binti
Johari, Tampoi Indah, 012-3744096
90. Nadirah Bt
Haidrus, Kulaijaya, Johor 0137154535
91. Zaila Ismail, Kulai,
Johor 0127565084
92. Sabrina Syahanaz
Mohd Shah; Gelang Patah 012-727 9954
93. Radziah Bujang,
Simpang Rengam. No Tel: 01120927218
94. Melor Bte Hj
Ismail; Benut Pontian Johor 0177759890
PERAK
95. Zulhafeez Ahmad
Zahidi Ipoh Raya, Ipoh , Perak 019-4009726
96. Hj.Jamaludin Bin
Abdullah, Desa Tambun Lpoh Perak, 019-3443620.
97. Zailan Bin Mohd Zamzuri,
Balai Polis Kg Tawas Ipoh, +60132898242
98. Mawaddah Binti
Baderun, Taman Indah Jaya, Ipoh, Perak. 017-6736248
99. Zainarulliza
Binti Yaacob; Pengkalan Pegoh Seberang,Lahat,Perak, 0125372006
100.
Norasilana Binti Mohamad Torik, Ulu Kinta, Ipoh Perak,
+60194286599
101.
Norhaliza Binti Hamid, Parit Buntar, Perak,
0174857047.
102.
Rusmawati Bt Abu Bakar, Parit Buntar, Perak,
0195771989
103.
Rosmawati Binti Abu Bakar; Sungai Siput (U), Perak 013
522 3833
104.
Pn Hjh Haslina Hamid, Slim River Perak, 0122618144
105.
Pn .Rodiah Bt Omar, Ulu Kinta, Perak..0135994996
106.
Pn .Rodiah Bt Omar; Ulu Kinta, Perak.. 0135994996
107.
Abdul Halim Jaafar; Taiping 013-7509544
KEDAH
108.
Nuraniyah Zahidah; Taman Mutiara, Sg Petani,
019-4554440
109.
Samirah Hussain, Simpor, Sungai PetanI, +60193766308
110.
Nurfatihah,
Taman Kempas, Sungai Petani,Kedah 01132382243/0139835150
111.
Norashikin Bt Md Nor; Kulim, 01124315471..
112.
Siti Aishah Bt Che Rose, Kepala Batas Kedah, 017 -
4173747
113.
Siti Hajar Binti Mohammad Romli, Padang Serai,Kedah,
+60194974483
114.
Noor Fadzilah Binti Mahamad, Langkawi 0124186979/
0175611625
115.
Zamzarina Ahmad Mokhtar, Pendang, Kedah. 0139848290
116.
Siti Nuraisyah Binti Hashim, Anak Bukit, Alor
Setar,Kedah, 018-4089687
PULAU PINANG
117.
Juriah Cma, Simpang Ampat Sps,Pulau Pinang,
+60164108600
118.
Bashah Bt. Mat, Bayan Lepas, 0184666089.
119.
Rashima Bt Hamzah,
Solok Sungai Pinang Penang, +60124836982
120.
Jemilah Hasan, Taman Orkid, Kepala Batas. Pulau
Pinang, 013-4284273
121.
Shahrima Yuswati Bt Mohamad; Kepala Batas, Pulau
Pinang. +60124003744
122.
Siti Maizon Bt Abu Bakar. Bukit Mertajam, Pulau
Pinang. 0194730374
123.
Maznah Bt R.Ishak, Jalan P.Ramlee Pulau Pinang
0194152425
124.
Siti Sarah Binti Abdullah, Tasek Gelugor, Pulau
Pinang.013- 4884998
125.
Norazlina Binti Ali; Jawi, Pulau Pinang, 0199646584
126.
Nik Nor Aini Binti Husin, Taman Inderawasih, Prai,
Penang, 019-9908250
SARAWAK
127.
Katijah Binti Temeren, Jln Tan Sri Abang Ikhwan ,
Kuching, 0168604487
128.
Nur Aini Drahim, Jalan Matang, Kuching, 010-9640996
129.
Dyg Hertini Binti Abg Anoi, Saratok,Sarawak, 019
8187786
130.
Nurhayati Binti Razak, Taman Sukma, Kuching 013
8012109
131.
Puan Najmah Bt Samat; Simpang Tiga, Kuching 0135684277
132.
Dayang Salihah
Bt Awg Sahari, Bintulu, 0148936944
133.
Nordiah Binti Abang Alias Sebli, Kg Tabuan Ulu,
Kuching. 0198899004
134.
Nurul Farehah Rosli; Bintulu, Sarawak 0138130421
SABAH
135.
Noriayati Binti Nasip, Polis Kontinjen Sabah, Kota
Kinabalu, 0165522510
136.
Azida Bt Abdullah, Tuaran +601132633213
137.
Adnan Abdul Rahman, Keningau Sabah, 0135558586
138.
Desiree Bt Hussin; Kg Sri Jaya Semporna +60 17-898 5092/ 0148748722
139.
Zuriana Binti Zainuddin, Kudat Sabah, 013-8546165
140.
Asmar Nawing, Kunak, Sabah +60128602102
141.
Hanum Bt Sahibin; Keningau Sabah. 0105891173 @
0178983413
142.
Kasmah Abdullah; Tmn Ujana Kingfisher, Kota Kinabalu
+60 13-866 2665
143.
Weneh Thomas; Sandakan, Sabah. +601112665753
Subscribe to:
Posts (Atom)










